Megjelenítés módja:

Elôzô 1 166 1 2 ... 200 201  Utolsó

2005.03.17. - Junior elődöntő a Folyondár utcában - Szurkolói beszámoló

Junior elődöntő a Folyondár utcában

A Junior bajnokság 4 csapatos elődöntőjét rendezhette a VASAS március idusán. Cézárral ellentétben minket senki nem intett óva ettől a időponttól, így már a kora reggeli mérkőzéstől –exponenciálisan növekvő számban- bíztattuk kedvenceinket.

A négy résztvevő csapat a Miskolc, a Nirvana TF, a BSE és természetesen a VASAS volt. Mint az megjósolható is volt a továbbjutás kérdése nem maradt sokáig nyitva. A VASAS mind a Miskolc, mind a TF ellen magabiztos játékot produkált (3-0 mindkét mérkőzés eredménye). A BSE viszont rövid megingásokkal vette az akadályokat a kicsti VASAS szurkolók által  is támogatott csapatok ellen (3-1 mindkét mérkőzésen).

A reggel 9-kor kezdődő viadal zárómeccsére maradt tehát a csoportgyőzelem eldöntése. A Horváth „Dodó” által vezérelt BSE komoly izgalmakat okozott. Az első szett – mint ahogy már azt szinte megszokhattuk- VASAS sikert hozott. Jó csapatmunka Kovács Timi lelkes sőt csillogó játékával győzedelmeskedett. A második és harmadik szettben azonban még a lelátón társaikért szorító Vatai Gabi és Szimi imái sem találtak meghallgatásra, és veszítettünk.

De következett a feltámadás! Beu feladásaira rendre jól érkezett az influenzát éppen csak kiheverő, egyetlen edzést a háta mögött tudó Anita. Takács Zsófi teljesítménye is pontokban mérhetően feljavult a mérkőzés zárószakaszára.

Így a presztizsmeccs végeredménye VASAS 3-2 BSE! Újabb siker a rivális ellen. Ezzel az eredménnyel esélye van arra a VASASnak, hogy minden korosztályban diadalmaskodjuk egyetlen idényen belül. Ez még soha senkinek sem sikerült eddig.

Szurkolóik számára a nemzeti ünnepet egyúttal VASAS ünneppé is varázsolták a gyönyörű VASAS lányok.