Megjelenítés módja:

Elôzô 1 186 1 2 ... 200 201  Utolsó

Szurkolói szemmel – NRK Nyíregyháza - Vasas Opus-Via Óbuda

2005. november 13.

A mai napon a rangadók közül csemegézhetünk, hiszen női röplabda csapatunk Nyíregyházán vendégeskedett, férfi pólósaink a Domino-Honvéd együttesét, míg délután női kézilabda csapatunk az FTC csapatát fogadta.

A Vasas Opus-Via Óbuda csapat az NRK Nyíregyháza csapatánál vendégeskedett.

Nyíregyháza 2005.11.13.

A két csapat találkozója mindig rangadó, hiszen ez a két együttes vívta tavaly a Magyar kupa és a Bajnoki döntőt is. Az elő körben hazai pályán 3-1 vereséget szenvedtek az angyalföldi lányok, akik a meccs előtt fogadkoztak, hogy revansot vesznek a hazaiakon. A piros-kék szurkolók természetesen Nyíregyházára is leutaztak szeretett csapatuk miatt és hazai környezetet teremtettek szurkolásukkal, mely a házigazda játékosait roppantul megzavarta, hiszen a nyitásaik rendre a hálóban kötöttek ki.

Az első szett kicsit szoros volt, de megérdemelten nyerték meg lányaink. A második játékrész sem hozott meglepetést számunkra. Kitűnő nyitások és csodálatos mezőnymunkát láthattunk a piros-kékektől. Nagyon úgy tűnt ez a mérkőzés nagyon sima lesz. Következett a 3. játszma. Ekkor a hazaiak már teljesen a padlón voltak és nem tudtak mit kezdeni a Vasas játékával, mely a mai napon bajnoki címvédőhöz méltóan játszott.

A mindössze 65 perces játék eredménye fölényes Vasas sikert hozott.

NRK Nyíregyháza - Vasas Opus-Via Óbuda 0: 3 (-20, -22, -13)

A Vasas játékosai közül mindenki hozta azt, amit a szakemberek és a szurkolók elvárnak. Kiemelkedőt maximum: Nyári Virág és Horváth Dóra ért el.

Sajnos a juniormérkőzésen már nem tudtunk maradni, hiszen 4órakor a Fáy utcában kezdődött a női kézisek mérkőzése!

Hasonló és eredményes játékot remélünk a lányoktól a BSE elleni rangadón is!