|
|
Nyomtatható verzió
|
|
|
|
| Név | Dátum
|
|---|
| Vendég | 2006.12.22. 22:49 | | A hozzászólásokból is látszik,hogy mindenki látta,hogy Ráth nyert.NK(a cikkíró) | | Vendég | 2006.12.17. 22:46 | | Miki megnyerte....nemtom,hogy a birok hova néztek lehet megmozdult vmi oda lent mikor a csinos lányok felléptek a szünetben s nem ment a pontozás utána..... | | Vendég | 2006.12.12. 22:06 | | | Vendég | 2006.12.12. 22:06 | | | Vendég | 2006.12.12. 22:06 | | | Vendég | 2006.12.11. 13:26 | | Sziasztok!
Akik ott voltak, láthatták, hogy Ráth Miklós a magyar bajnok 57 kg-ban, a pontozók nem a meccset nézték! | |
|
|
|
|
|